SYSTEM20

SYSTEM20 to nowoczesny system lekkich modułowych ścianek działowych. Ścianki biurowe pozwalają na aranżację pojedynczego stanowiska praca, grupy stanowisk albo typowej powierzchni typu open space. Ścianki SYSTEM20 pasują do każdego rodzaju biurka, niezależnie od tego od jakiego producenta pochodzi.

Standardowe ścianki występują w szerokościach 80, 100, 120, 140 i 160 cm, są to typowe szerokości biurek, dzięki czemu możne je wykorzystać do już posiadanych stanowisk, nie ma konieczności inwestycji w nowe biurka. Wysokości jakie proponujemy to 55, 117, 140, 160 i 195 cm. Ścianki posiadają stopki regulujące, pozwalające na poziomowanie w zakresie 15 mm, w cokole można wykonać przelot kablowy.

Ścianki Systemu20 oparte są na profilu aluminiowym lakierowanym proszkowo na kolor aluminium lub antracyt. Materiałem dźwiękochłonnym w tego typu ściankach jest specjalna pianka nakładana na ściankę dwustronnie. Płyta meblowa oraz tapicerka są dodatkowymi elementami izolującym i podwyższającymi walory użytkowe prezentowanych ścianek. Typowe wypełnienia to tkaniny meblowe, płyty melaminowane, plexiglass oraz kombinacje powyższych. W ściankach możemy przygotować przeloty kablowe fi60mm zarówno w części tapicerowanej jak i płytowej (np. w cokole).

Firma Antom jako producent zapewnia dopasowanie ścianek do indywidualnych potrzeb klientów, możliwe są zmiany wymiarów poszczególnych ścianek, możliwe jest łączenie różnych materiałów i kolorów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian.